AVG Secure Browser

AVG Secure Browser (81.0)

February, 6th 2023 - Freeware
Latest Version: 81.0
Author: Avast Software s.r.o.
Requirements: Win XP | Win 7 | Win 8 | Win 10
Homepage: www.avg.com
Categories: Browsers & Plugins Security & Firewalls
AVG Secure Browser is a fast and secure web browser for Windows that protects your privacy from web threats. Thanks to the clear Security and Privacy Center, the user has complete control over their privacy and security while browsing the Internet. The browser offers above-standard security in the form of functions against phishing, cryptojacking, fingerprinting and other various ways of monitoring.
 
 

AVG has integrated all security tools often referred to in connection with Internet browser attacks into a single secure browser.

Výrobce populárního antiviru AVG vypustil novou verzi zabezpečeného prohlížeče AVG Secure Browser. Jde o internetový prohlížeč, který je založený na nejnovější verzi zobrazovacího jádra Chromium, doplněný o maximální ochranu soukromí uživatele. Některé funkce jsou bezpečnostní nadstavbou antivirového řešení AVG Internet Security, které mají čtenáři Chipu k dispozici zdarma. Jako velkou výhodu AVG Secure Browse lze uvést centrální menu všech nástrojů a funkcí, s jejichž pomocí dokážete pochopit a spravovat své aktivity a bezpečnost na internetu. AdBlock brání načítání reklam na vámi navštěvovaných webových stránkách. Webový obsah se díky tomu načítá rychleji a zároveň jste lépe chráněni. Ochrana před phishingem při prohlížení internetu blokuje škodlivé webové stránky a phishingové útoky. Utajený režim, někdy též anonymní režim, je funkce na ochranu soukromí, která brání v uchovávání vaší historie prohlížení internetu a maže veškeré sledovací soubory cookie či webové mezipaměti.

Features and Highlights

  • Prevents dangerous links from opening
  • No one will be able to follow you on the web
  • Works with antivirus programs